نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست digital-screen نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست نمایندگی هاست

نمایندگی هاست

تجارت پرسود و بی زحمت با پشتیبانی ماعون آی تی که تجربه 20 سال خدمات شبکه و امنیت را در کارنامه دارد

نمایندگی هاست

ویژگی های میزبانی نمایندگی فروش

با هزینه‌ کم و به سادگی میزبان مشتریان‌تان باشید.

دیگر اطلاعات مهم خود را از دست ندهید

ذخیره اطلاعات سایت شما بر روی ۳ هارد دیسک متفاوت با تکنولوژی Data Mirroring و Raid همزمان و افزایش سرعت خواندن اطلاعات سایت شما به دلیل استفاده از چندین هارد درایو SSD

SSL رایگان

امنیت

تنظیمات امنیتی پیشرفته و Anti DDoS سخت افزاری

آپ تایم 99.9

پشتیبانی 24/7

تیم پشتیبانی ما مفتخر است تا در هر زمانی راهنما و راهگشای سایت های شما باشد و ما از تمامی اطلاعات شما به طور مداوم بکاپ کامل می گیریم تا همیشه از امکان بازیابی اطلاعات خود اطمینان داشته باشید.

ارائه DNS اختصاصی رایگان

تصویر خدمات

برای تجارت پرسود و بی زحمت راه های زیادی وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از نمایندگی فروش هاست می باشد و هر فروشنده ای می تواند بدون نیاز به خرید سرور اختصاصی که طبیعتا هزینه بالا دارد می تواند از نمایندگی هاست استفاده کرده و کسب کار خود را راه اندازی کنید.

تصویر شکل
نمایندگی هاست یا Reseller
01

نمایندگی هاست یا Reseller

در نمایندگی هاست شخص فروشنده نیازی به علم فنی و اطلاعات دیگر ندارد مدیر سرور تمامی تنظیمات را انجام داده و تنها موردی که برای نماینده فروش باقی می ماند پشتیبانی مشتریان خود می باشد و در صورتی که مشکل خاصی به وجود بیاید می تواند از مدیر سرور پیگر باشد تا مشکل را برایشان حل کند.

اطلاعات بیشتر
02

نمایندگان فروش بر حسب نیاز خود و مشتریانشان می توانند اقدام به ریسلری هاست لینوکس و هاست ویندوز نمایند. نماینده با دریافت نمایندگی برای هر کدام از موارد گفته شده، یک کنترل پنل مدیریتی برای ایجاد مشتری و ارائه خدمات هاستینگ به آنان دریافت می کنند. این کنترل پنل ممکن است با توجه به سیستم ها و کنترل پنل های هاستینگ مختلف، متفاوت باشد. برای مثال کنترل پنل نمایندگان فروش هاست لینوکس ایزی هاست، cPanel/WHM می باشد و در هاست ویندوز از کنترل پنل پلسک (Plesk) استفاده می شود.

اطلاعات بیشتر

آیا سوالی درباره نمایندگی هاست دارید؟؟؟

شما میتوانید با تیم ماعون آی تی در ارتباط باشید. ما سوالات شما را پاسخگو هستیم

تماس با ما
آیا سوالی درباره نمایندگی هاست دارید؟؟؟
آیا سوالی درباره نمایندگی هاست دارید؟؟؟
آیا سوالی درباره نمایندگی هاست دارید؟؟؟
آیا سوالی درباره نمایندگی هاست دارید؟؟؟